Zaznacz stronę

Ethernet Ex oraz urządzenia pomiarowe do stref zagrożonych wybuchem pyłów i/lub gazów

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie systemów akwizycji danych w przestrzeniach zagrożonych, w naszej ofercie znajduje się szereg urządzeń transmisyjnych i urządzeń pomiarowych posiadających certyfikaty ATEX.

Moduły SFP

Urządzenie

Podstawowa funkcjonalność

RNT RFT-1/1

SFP 100BaseFX SM, 100Mbps, 1310nm, 30km
I (M1) [Ex op is Ma] I, II (1G) [Ex op is T4 Ga] IIC

RNT RFT-1/2

SFP 1000BaseLX SM, 1Gbps, 1310nm, 10km.
I (M1) [Ex op is Ma] I, II (1G) [Ex op is T4 Ga] IIC

RNT RFT-1/3

SFP 1000BaseLX SM, 1Gbps, 1310nm, 20km, DDM, zgodny z urządzeniami Cisco.
I (M1) [Ex op is Ma] I, II (1G) [Ex op is T4 Ga] IIC

RNT RFT-1/4

SFP WDM SM (Tx 1310nm, Rx 1550nm), 155Mbps, zgodny z urządzeniami Cisco.
I (M1) [Ex op is Ma] I, II (1G) [Ex op is T4 Ga] IIC

RNT RFT-1/5

SFP WDM SM (Tx 1550nm, Rx 1310nm), 155Mbps, , zgodny z urządzeniami Cisco.
I (M1) [Ex op is Ma] I, II (1G) [Ex op is T4 Ga] IIC

RNT RFT-1/6

SFP 100BaseFX SN, 100Mbps 1310nm, 20km, zgodny z urządzeniami Cisco.
I (M1) [Ex op is Ma] I, II (1G) [Ex op is T4 Ga] IIC

Mediakonwertery światłowodowe

Urządzenie

Podstawowa funkcjonalność

JMD SPS-1

1x 100BaseFX SM lub WDM
1x 10/100BaseTX
I (M1) [Ex op is Ma] I

EM EFI-BAR-13

1x 100BaseFX SM
1x 10/100BaseTX
I (M1) [Ex op is Ma] I

MTL 9465-ET-S-SC

1x 100BaseFX SM
1x 10/100BaseTX
I M1 Ex ia op is I Ma

MTL 9465-ET-M-SC

1x 100BaseFX MM
1x 10/100BaseTX
I M1 Ex ia op is I Ma

Switche Ethernet

Urządzenie

Podstawowa funkcjonalność

JMD IPS-1

5x 100BaseFX SM lub WDM
I M1 Ex ia op is I Ma

EM EFI-BRI-13

2x 100BaseFM SM
3x 10/100BaseTX
Opcjonalna bateria wewnętrzna
I M1 Ex ia [o pis Ma] I Ma

MTL 9466-ET

5x 10/100BaseTX
I M1 Ex ia op is I Ma

Serwery portów szeregowych

Urządzenie

Podstawowa funkcjonalność

JMD ISPS-1M

6x RS422/485
1x 100BaseFX SM lub WDM
I M1 Ex ia op is I Ma

EM EFI-CON-13

3x RS485
1x RS232/422
1x RS232
1x 100BaseFX SM
1x 10/100BaseTX
Opcjonalna bateria wewnętrzna
I M1 Ex ia [op is Ma] I Ma

MTL 9461-ET

2x RS485/422
2x RS232
I M1 Ex ia op is I Ma

Urządzenia pomiarowe

Urządzenie

Podstawowa funkcjonalność

RNT UMM-2(i)

Iskrobezpieczny moduł wibrodiagnostyczny
1x RS485
1x CAN
2x interfejs ICP dla czujników drań
2x wejście dla czujników temperatury Pt100
6x DI
1x DO
1x AI 0-10V
1x AI 4-20mA
I M1 Ex ia I Ma

RNT (R)WAG-*

Moduł wagowy do budowy wag przenośnikowych, zbiornikowych i pomostowych
2x wejście dla układów mostów tensometrycznych
1x RS485
1x CAN
2x DO
4x wejście uniwersale (np. NAMUR)
I M1 Ex ia I Ma

RNT ISH-*/*/*/*/*

Skrzynka multifunkcyjna realizująca w zależności od zamówionej konfiguracji:
- Akwizycję danych pomiarowych
- Konwersję protokół komunikacji
- Koncentrację mediów transmisyjnych
I M1 Ex ia op is I Ma

RNT RKT-1

Konwerter pętli prądowej 20mA do standardu RS-422A I M1 Ex ia I Ma, II 1G Ex ia IIA T4 Ga

W przypadku zainteresowania którymś z w/w produktów prosimy o bezpośredni kontakt w celu
uzyskaniu szczegółowych informacji.

Share This